Novinky

WTA 125 clay-court title

V neděli došlo k nezapomenutelnému dni pro Kateřinu Siniakovou, když si zajistila svůj první titul sezóny 2024 ve dvouhře na WTA 125 na Catalonia Open v Lleidě ve Španělsku. Češka, nasazená jako č. 2, se střetla se silnou soupeřkou z Egypta Mayar Sherifovou v epickém souboji trvajícím 2 hodiny a 51 minut. Navzdory výbornému rekordu a dominanci na antuce Mayar Sherifové, Siniaková ukázala nepřekonatelnou odolnost a dovednosti a zajistila si tvrdě vybojované vítězství se skórem 6-4, 4-6, 6-3.

Sherifová, známá svým úspěchem v procentuální úspěšnosti na druhém podání a s neporazitelným rekordem 6-0 ve finále WTA 125 na antuce, se ukázala jako těžký soupeř. Nicméně Siniaková, bývalá světová jednička ve čtyřhře WTA, předvedla svůj silný přístup a v posledních okamžicích se vzchopila, přerušila Sherifové sérii a zvítězila .

Pro Siniakovou se toto vítězství přidává jako další ocenění do její úspěšné kariéry. V současnosti umístěná na 40. místě ve dvouhře, se pyšní impozantní kariérou, která zahrnuje pět titulů ve dvouhře WTA 250 a úžasných 24 titulů ve čtyřhře. S jejím nezlomným odhodláním a nezpochybnitelným talentem Siniaková nadále zapisuje své jméno do dějin tenisu, upevňuje si svůj status jako jedna z výborných konkurentek ve sportu.
Made on
Tilda